Gmina Czersk

ADRES REDAKCJI BIP GMINY CZERSK:

Adres:  ul. Kościuszki 27, 89-650 Czersk

fax. (52) 395 48 11  

 

Redaktorzy Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Czersk

 

 

      WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO PRAWNY:

          Anna Śledź
(sprawy organizacyjne)

  • kontakt: anna.sledz@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 62

    Joanna Blumowska-Hatta (wybory)
  • kontakt: joanna.blumowska-hatta@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 59

    Małgorzata Damrat (kadry)
  • kontakt: malgorzata.damrat@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 52

    Wioletta Rostankowska (przetargi)
  • kontakt: zamowieniapubliczne@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 57 

    Wioletta Kriezel (oświata)
  • kontakt: wioletta.kriezel@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 63

    Honorata Pokrzywińska (ewidencja ludności)
  • kontakt: honorata.pokrzywinska@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 65
    _______________________________________

      WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA I ŚRODOWISKA

          Izabela Knapik

  • kontakt: izabela.knapik@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 32

         _________________________________________

      WYDZIAŁ FINANSOWY

          Magdalena Chmielewska

  • kontakt: magdalena.chmielewska@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 23

_________________________________________

      WYDZIAŁ SPRAW SPOŁECZNYCH

          Kornelia Brzezińska

  • kontakt: kornelia.brzezinska@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 68

  _________________________________________

     WYDZIAŁ FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH

          Wojciech Witkowski

  • kontakt: wojciech.witkowski@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 56

_________________________________________

    WYDZIAŁ PLANOWANIA I GOSPODARKI

          Teresa Lenz

  • kontakt: teresa.lenz@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 47

_________________________________________

   WYDZIAŁ INWESTYCJI I INFRASTRUKTURY

          Maciej Ringwelski

  • kontakt: maciej.ringwelski@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 38

_________________________________________

    INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

          Krzysztof Górski

  • kontakt: krzysztof.gorski@czersk.pl
  • tel. (52) 395 48 54